• Лесен-за-дизајн печатени кутии

  Лесен-за-дизајн печатени кутии

  Дизајн и цел вашиот кориснички пакување.
 • Обезбедување на квалитет

  Обезбедување на квалитет

  Градиме моќта на брендот и зборот на устата.
 • Наредби од 25 парчиња

  Наредби од 25 парчиња

  Дизајн и наложи на вашиот кориснички пакување онлајн.

сопствени пакување

изберете мојата причина

за нас

Добредојдовте на Essia, ние е основана во 2011 година, и се наоѓа во Dongguan, провинцијата Guang Донг, направени од страна на централната конкурентна предност од нејзиното основање. Essia пакување и печатење имаат постигнато феноменален успех во печатење и пакување индустрија во текот на годините. Компанијата прерасна во производство на еден-стоп, и целосно интегрирана печатење и пакување со домаќин на еден, два, четири, шест боја офсет машини за да се постигнат саканите производи за нашите задоволни клиенти. Ние сме единствената компанија во јужна Кина да имаат комбинација на флексо, офсет, gravure печатење и сите видови на сопствени кутии и кеси.

На Essia, ние веруваме дека големи нешта доаѓаат во сопствени пакети, без разлика дали тие се мали кутии, големи печатени превозот кутии, или нешто помеѓу. Со различни форми, бои, материјали и големини, ние ќе ви даде алатки за да се создаде нешто возбудливо за надвор, со што се возбудливи вашите клиенти за тоа што е во внатрешноста.

about_us

isten нивните приказни

за поддршка на корисниците
 • Ова е изненадување за нас

  Ова е изненадување за нас

  Karashi
  Кога нашиот тим подготвен за два месеци на планирање на активностите, но кога тоа беше во подарок торба на корисникот, пакување ни помогна. Тоа е лесно да се каже дека нивните картони се единствени во однос на квалитет и дизајн.

добие понуда

Контактирајте не
GET 5% исклучите вашиот прв ред.