• Easy-to-projektimit shtypura kuti

  Easy-to-projektimit shtypura kuti

  Dizajni dhe rendi paketimin tuaj customized.
 • Sigurimin e Cilësisë

  Sigurimin e Cilësisë

  Ne jemi duke ndërtuar fuqinë e markës dhe fjala e gojës.
 • Urdhërat nga 25 copë

  Urdhërat nga 25 copë

  Projektimit dhe të urdhërojë paketimit tuaj customized online.

me porosi të paketimit

zgjidhni arsyen time

rreth nesh

Mirë se vini në Essia, ne ka qenë e themeluar në vitin 2011, dhe gjendet në Dongguan, provincën Guang Dong, Powered by avantazh konkurrues qendror që nga themelimi i saj. paketimin Essia & printing kanë arritur sukses të jashtëzakonshëm në shtypjen dhe paketimin e industrisë gjatë viteve. Kompania ka rritur në një prodhim One-stop, dhe të shtypura dhe paketimit të integruar plotësisht me një mori të vetme, dy, katër, gjashtë makina ngjyra kompensuar për të ofruar produktet e dëshiruara për klientët tanë të lumtur. Ne jemi e vetmja kompani në Kinë jug të ketë kombinim të flexo, kompensuar, shtypjen gravure dhe të gjitha llojet e kutive me porosi dhe çanta.

Në Essia, ne besojmë gjëra të mëdha vijnë në paketa doganore, nëse ata janë kartona të vogla, të mëdha kuti të shtypura të anijeve, apo diçka në mes. Me një shumëllojshmëri të formave, ngjyrave, materiale, dhe madhësive, ne ju jap mjete për të krijuar diçka emocionuese në pjesën e jashtme, kështu emocionuese klientët tuaj për atë që është në brendësi.

about_us

Isten për tregimet e tyre

mbështetjen e klientëve
 • Kjo është një surprizë për ne

  Kjo është një surprizë për ne

  Karashi
  Kur ekipi ynë përgatitur për dy muaj të aktiviteteve të planifikimit, por kur ajo ishte në çantën e përdoruesit dhuratë, Packaging na ka ndihmuar. Ajo është e thjeshtë për të thënë se kartona tyre janë unike në aspektin e cilësisë dhe design.

të marrë një kuotë

na kontaktoni
MERRNI 5% OFF porosinë tuaj të parë.